O nas

FB  IG

Poznaliśmy się 10 lat temu w technikum fotograficznym – można więc zatem powiedzieć, że połączyła nas miłość do fotografii. 

Później Robert zaczął studiować w Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Właśnie przygotowuje się do obrony dyplomu, w ramach którego projektuje tomik poezji polskiej reżyserki Magdaleny Piekorz. Zaufanie laureatki Złotych Lwów jest niezłą rekomendacją, nie zaprzeczycie. Plotki mówią, że to dzięki doświadczeniu zdobytym w trakcie tej realizacji, projektujemy dla Was najpiękniejsze Fotoalbumy w kraju…

Magda obroniła dyplom licencjacki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Jej film był później pokazywany na Festiwalu Filmów LGBT w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie oraz Katowicach. Aktualnie studiuje reżyserię w Warszawskiej Szkole Filmowej, a nabytej tam nowej wiedzy zawdzięczamy dynamiczny rozwój swojej pasji.

Jak widzicie nie jesteśmy tu z przypadku, konsekwentnie realizujemy nasz plan ułożony na podstawie naturalnych predyspozycji, artystycznego wykształcenia i wielkiej pasji. W dodatku idealnie się uzupełniamy. Z Waszego ślubu stworzymy taką Opowieść, jaką sami chcielibyśmy otrzymać z naszego (no właśnie Robert, co z tym ślubem?). Prawdopodobnie będziemy tymi osobami, które na Waszej uroczystości spędzą najwięcej czasu (kilkadziesiąt godzin montażu robi swoje…). Ale kochamy tę pracę i w ten czas włożymy całe nasze serca.

W wolnym czasie podróżujemy (ostatnio: Islandia, następnie: Maroko), chodzimy na wystawy sztuki nowoczesnej, oglądamy mnóstwo filmów i spotykamy się z przyjaciółmi.

Nasze filmy

Blog

Kontakt